2010-05-10

Przełamanie, 1:0 dla Szczecina

Koszykarze AZS-u Radex Szczecin w pierwszym meczu finałowym rozgrywek play-off, pokonali ekipę Open-u Basket Pleszew 91:72. Tym samym akademicy objęli prowadzenie 1:0 w rywalizacji do dwóch wygranych spotkań. Rewanż za tydzień w Pleszewie.

2010-05-07

"Niebuszewo Cup" 2010, 10-12 wrzesień.

Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Niebuszewo Cup” 2010

2010-05-03

W finale z Pleszewem!

Stało się, po raz trzeci z rzędu na przełomie ostatnich sezonów akademicy zagrają w finale play-off, którego stawką będzie miejsce premiowane awansem do pierwszej ligi.

2010-05-01

AZS - Polpharma (1:2): Dzień Kuliga

Dzięki świetnemu meczowi Damiana Kuliga Polpharma Starogard wygrała z AZS w Koszalinie 87:84 i prowadzi w ćwierćfinale 2:1.

2010-03-20

Zdecydowane zwycięstwo

Przeszło dwa razy więcej punktów od swoich przeciwników rzucili dzisiaj koszykarze AZS Radex Szczecin. Nasz zespół, bez większych problemów pokonał "czerwoną latarnię" ligi, KKS Siechnice 114:51. Najwięcej punktów w meczu rzucił nasz młodzieżowiec, Zbigniew Wochna, który w niespełna 20 minut trafił 18 "oczek".

2010-03-15

Stal - Kotwica: Stal bez kondycji

Stal Stalowa Wola przegrała drugie spotkanie z rzędu przed własną publicznością. Po fatalnej czwartej kwarcie ulegli Kotwicy Kołobrzeg 71:79.

2010-03-15

Porażka w meczu na szczycie

Koszykarze szczecińskiego AZS-u zanotowali pierwszą porażkę na wyjeździe, a drugą w sezonie ligowym 2009/2010. Niestety nasz zespół po raz drugi przegrał z drużyną Open Basket Pleszew, tym razem w stosunku 100:82. Mimo porażki, akademicy wciąż zajmują pierwsze miejsce w tabeli drugiej ligi grupy B.

2010-03-15

PBG Basket - AZS: Koszykówka zmienną jest

PBG Basket Poznań po kapitalnym spotkaniu pokonał AZS Koszalin 94:92. Kibice zgromadzeni w hali Arena byli świadkami wspaniałego widowiska.

2010-03-08

PGE Turów - Kotwica: Zabici kontratakiem

Kotwica Kołobrzeg w drugiej i na początku trzeciej kwarty walczyła w Zgorzelcu bardzo dzielnie, ale ostatecznie to PGE Turów pewnie triumfował 94:70.

2010-03-08

Polonia 2011 - AZS: Strzelanina dla Koszalina

Aż 221 punktów zobaczyli kibice w Warszawie, mimo że nie było dogrywki. Rutyniarze z AZS Koszalin wygrali z Polonią 2011 112:109.

2010-03-08

Wrocław podbity.

Wynikiem 63:101 zakończył się mecz pomiędzy WKK Obiekty Wrocław, a AZS-em Radex Szczecin. Tym samym, nasz zespół umocnił się na pozycji lidera drugiej ligi grupy B. Relacja z meczu już w poniedziałek.

2010-03-01

Wygrana akademików 79:93

Przemiana akademików po pierwszej połowie i wysoka, pewna wygrana AZS-u, 79:93.

2010-03-01

Victoria Górnik Wałbrzych - KS Spójnia Stargard Szczeciński 67:78

Po pierwszej kwarcie wydawać się mogło, że gospodarze nie będą mieli problemów z wygraniem tego pojedynku. Jednak od drugiej połowy goście rozpoczęli  odrabianie strat i bój o zwycięstwo z grającymi szóstką zawodników i zmęczonymi gospodarzami za sprawą wysoko wygranej ostatniej kwarty zwieńczony został sukcesem.

2010-03-01

Kotwica - Anwil: Przebudzenie gości

Kotwica Kołobrzeg tylko w pierwszej kwarcie grała lepiej od Anwilu Włocławek. Ostatecznie goście wygrali 88:74.

2010-03-01

AZS - Stal: Dwie kwarty wystarczyły

AZS Koszalin kontynuuje dobrą serię. W niedzielę pokonał Stal Stalowa Wola 88:74.